מצלמת DVR לרכב

התקנת מצלמת DVR לרכב באתר הלקוח

אורן מערכות - מצלמות דרך לרכב באיכות הקלטה Full HD

שירות מכירה והתקנת מצלמת DVR לרכב של אורן מערכות, מאפשר לכם הטמעת מצלמת רכב FULL HD, אשר תתאים למבנה הרכב. מצלמה DVR דו כיוונית, חד כיוונית או מצלמת רכב עם או בלי מסך מובנה. אורן מערכות מספקים לכם מבחר מודלים בטכנולוגיה מתקדמת.

לפרטים והזמנות - 050-8463001.

מצלמת DVR לרכב אמצעי בטיחות והגנה

מצלמת רכב DVR היא אמצעי הגנה טכנולוגי מומלץ לבעלי רכבים וזאת לשתי מטרות. מטרה אחת היא שמירת רקורד רציף של הנעשה מחוץ לרכב בזמן הנהיגה (ניתן להשתמש בהקלטה לצורך בירור נסיבות של תקלות או תאונות). המטרה השנייה היא כאמצעי הגנה על הרכב החונה (כאשר הקלטה יכולה לשמש גם לאיתור פגיעה ברכב בזמן חנייה).

חשוב לציין כי מצלמת רכב המצויידת בעדשה דו כיוונית מאפשרת מעקב בו זמנית אחר הנעשה על הכביש וכן על הנעשה ברכב בעת הנסיעה. רבים ההורים של נהגים צעירים המתקינים מצלמה זו לשם תיעוד ההתנהגות ברכב כאשר הנהג הצעיר משאיל את הרכב.

חשוב לציין כי חלק ממצלמות הרכב מספקות גם יכולת התחברות לטכנולוגיות מתקדמות של נסיעה ובלימה אוטונומית.

דוגמאות מצלמה לרכב DVR

אורן מערכות מספקים לכם שירות מכירה והתקנת אביזרי רכב ומצלמת DVR לרכב באתר הלקוח במגוון דגמים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. צרו עמנו קשר לייעוץ והכוונה לבחירת המצלמה המתאימה ביותר לכם.

מצלמת DVR לרכבמצלמת דרך חד כיוונית דגם DVR-635. מצלמה נסתרת בעלת עדשה יחידה עם מסך מובנה. איכות הקלטה Full HD מאפשרת לכם צפייה ושחזור מידי לש נתוני הדרך שהוקלטו.

מצלמת DVR לרכב 650Dמצלמת DVR לרכב דגם - DVR-650D - מצלמה נסתרת דו כיוונית בעלת יכולת הקלטה בו זמנית של שתי העדשות באיכות גבוהה (Full HD). מצלמה זאת מצוידת במסך מובנה ואפשרות צפייה מיידית בהקלטה. המצלמה מספקת כיסוי של חזית ואחורי הרכב בנסיעה וחנייה.

מצלמת לרכב 550Dמצלמת דרך FHD1080P מצלמה דו כיוונית דגם DVR-550D בעלת יכולת הקלטה דו כיוונית בו זמנית עם מסך מובנה לשחזור וצפייה מיידית בנתונים הדיגיטליים המוקלטים מסך 3 אינץ'.

מצלמה דגם 535Dמצלמת דרך חד כיוונית דגם DVR-535 . מצלמה עם מסך מובנה 3 אינץ' איכות הקלטה FHD עם אפשרות לצפייה מיידית.

שירות מכירה והתקנת מצלמת DVR לרכב של אורן מערכות, מאפשר לכם הטמעת מצלמת DVR לרכב FULL HD, אשר תתאים למבנה הרכב. מצלמת דרך לרכב דו כיוונית, חד כיוונית או מצלמת רכב עם או בלי מסך מובנה. אורן מערכות מספקים לכם מבחר מודלים בטכנולוגיה מתקדמת.

לפרטים והזמנות - 050-8463001.

אין תגובות.

תגובה חדשה

Open chat
Powered by