מצלמת רוורס

מצלמות רוורס לנסוע גם אחורה בביטחון

אורן מערכות מפעיל שירות להתקנת מצלמות רוורס בבית הלקוח על ידי מתקינים מוסמכים שהוכשרו לכך. אנו מספקים שירותי התקנה מתקדמים לאביזרי רכב כולל מצלמות רוורס בפריסה ארצית. לבירור והזמנת שירות התקנה בביתכם או בחניית מקום העבודה פנו אלינו בטלפון - 050-8463001 ונתאים לכם מועד מקום התקנה לפי בחירתכם.

אורן מערכות מציעים לכם מגוון של מצלמות רוורס איכותיות הניתנות לשילוב במערכות מולטימדיה קיימות לצורך שדרוג או מצלמות רוורס עם מסכי LCD לצפייה ברורה בעת הנסיעה לאחור. מתקיני אורן מערכות מיומנים בהתאמת מצלמות רוורס לכל סוגי הרכבים.

רבות מהמכוניות החדישות מצוידות במערכות מולטימדיה לרכב מובנות הנרכשות עם הרכב או שמותקנות בו על ידי היצרן לפני המסירה. במקרים מסוימים מתקינים במקביל גם מצלמות רוורס אך לעתים מתוך ניסיון לצמצם עלויות אין מותקנות גם ברכב חדיש מצלמות רוורס. כמובן שכאשר מדובר על רכב וותיק הרי שקיימת אפשרות להוסיף את מצלמת הרוורס ולהטמיע את המסך ולשלבו בלוח המכוונים.

היתרון שבהתקנת מצלמות רוורס

מצלמות רוורס מאפשרות לכם כיום לבצע נסיעת רוורס ללא חשש מהמצאות חפץ דומם כל שהו בשטח העיוור מאחורי הרכב. או במקרה הגרוע יותר איזה ילד ששרוי במשחק, חלילה וחס. מצלמות רוורס חדישות שהותקנו כהלכה מאפשרות לכם צפיה ברורה תוך כדי נסיעה אחורה בכל השטח המצוי בכיוון הנסיעה אחורה. מצלמות הרוורס מאפשרות גם למי שמתקשה בכך לבצע נסיעה לאחור ללא חשש מפגיעה.

מצלמת רוורס - חניה מהירה ברחובות צרים

מצוקת החנייה והקושי לבצע כניסה לחנייה בולטים בעיקר ברחובות הצרים של הערים הוותיקות. כאשר אתם מחפשים מקום חנייה בסוף יום העבודה או כשהגעתם למחוז חפצכם, פעמים רבות מקום החנייה מתאים בדיוק לרכבכם. ניסיון העבר מראה שבמקרים רבים תוך כדי התמרון לכניסה לחנייה מתרחשים מיני מינים של "שפשופים ומעיכות" בין הרכב שמנסה לחנות והרכבים שכבר חונים. רוב המכות והמעיכות המדוברות היו נמנעות אם ברכבכם היו מתקנות מצלמות רוורס כך שייתם יכולים להחנות את רכבכם בזריזות רבה הרבה יותר וכמובן לשמור עליו מהפגיעות הנלוות.

יש לציין שבעיקר ברחובות הצרים במקרים רבים כאשר אתם מתחילים בתמרוני החנייה לאחור שלכם מופיעים ברחוב מאחוריכם, רכבים נוספים שנוטים לגלות חוסר סבלנות מלחיצה…

מצלמות רוורס חוסכות מכם את הלחץ ומאפשרות לכם במהירות וברוגע ל"השחיל" את רכבכם למקום החנייה הצר.

יציאה מחנייה פרטית באמצעות מצלמת רוורס

גם אם הנכם בעלי בית פרטי ויש לכם חנייה משלכם, עדיין כאשר אתם צריכים להוציא את רכבכם מהחנייה ועליכם לחצות את המדרכה של הולכי רגל, פעמים רבות אין באפשרותכם לראות את הנעשה בחלקה האחורי של המכונית. לאחר התקנת מצלמות יתאפשר לכם לצאת בבטחה מחניית ביתכם ללא חשש מפגיעה בהולכי רגל או רוכבי אופניים הנעים על המדרכה הצמודה לחנייה שלכם.

לבירור והזמנת שירות התקנת מצלמות רוורס בביתכם או בחניית מקום העבודה פנו אלינו בטלפון - 050-8463001 ונתאים לכם מועד מקום התקנה לפי בחירתכם.

אין תגובות.

תגובה חדשה

Open chat
Powered by