מערכות מולטימדיה לרכב

מתמחים בהתקנת מערכות מולטימדיה

בין אם אתם מעוניינים להתקין מערכת מולטימדיה לרכב חדש או ישן, הגעתם למקום הנכון, אורן מערכות מתמחים בהתקנת מערכות מולטימדיה אצלכם בעסק או בבית, אתם מתקשרים אלינו לטלפון 050-846-3001, אנחנו נותנים לכם הצעת מחיר מיידית בטלפון, ואם תחליטו שאתם מעוניינים כבר באותו היום (לא מתחייבים משתדלים) נתאם לכם הגעה להתקנת מערכת מולטימדיה לרכב.

מערכות מולטימדיה לרכב – לא לעשירים בלבד!

מערכות מולטימדיה לרכב הן כבר מזמן לא נחלתם של רכבי יוקרה, כיום אנחנו נותנים הצעות מחיר למערכות מולטימדיה החל מ1000 ₪, אנו מתקינים מערכות של פיוניר, קנווד וניפון, כאשר המערכות מגיעות בגדלים של 7" – 8" ו10", על כל המערכות אתם מקבלים שנה אחריות.

מה כוללים מערכות מולטימדיה, כמעט כל מערכות המולטימדיה כיום כוללים, מערכת אנדרואיד, כולל חיבור אלחוטי לאינטרנט, כולל בלוטוס איכותי, ניתן לחבר גם את הדיבורית בבלוטוס ובעצם המערכת היא גם דיבורית (איכותית מאוד), כל המערכות הם מערכות טאצ', ובד"כ כיום המערכות כל מגיעות ללא שלט (לא שיש צורך).

אנחנו נתאים לכם מערכת מתקדמת ומתחייבים על איכות עבודה הכי גבוה בארץ, המתקינים שלנו בעלי ניסיון רב.

אצלנו אתכם מקבלים את כל סוגי המולטימדיה לכל הרכבים ללא פערי תיווך בעלות ההתקנה, מקומות רבים שמוכרים מערכות מולטימדיה מספקים את המוצר בלבד ובהתקנה הם משתמשים באאוטסורסינג ואז גוזרים קופון בהתקנה, אצלנו אתם מקבלים מחיר אחד שכולל את המכשיר ואת ההתקנה, לא צריך להגיע לחנות לקנות מכשיר ואז לחפש מי יתקין, בטלפון אחד אתם מקבלים את כל הפרטים.

אנחנו מזמינים אתכם להתקשר ולהיווכח בעצמכם שאצלנו תקבלו מחירים מהטובים ביותר בשוק, אנחנו מתחרים עם כל הצעה בד"כ מנצחים.

חוששים יש לכם בעיות? נוכל לפתור לכם כל הבעיה, אם הפאנל שלכם לא מתאים למערכת מולטימדיה נחליף לכם את הפאנל לפאנל איכותי שיתאים למערכת שלכם ויראה מושלם.

התקשרו עכשיו ותוך זמן קצר יהיה לכם מערכת מולטימדיה ברכב, בטיול הבא הילדים ישבו בשקט ויראו סרט, אורן מערכות 050-846-3001

 אורן מערכות מתמחים במכירה והתקנת אביזרי רכב בבאתר הלקוח

אין תגובות.

תגובה חדשה

Open chat
Powered by