מסכים לרכב

מסכים לרכב

אורן מערכות מכירה והתקנת מסכים לרכב בפריסה ארצית בבית הלקוח, להזמנת מסך שלכם צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 050-846-3001 או דרך צור קשר. נשמח לתאם מועד ומקום התקנה שמתאים לכם.

אנו נשלח אליכם זוג מסכים לרכב ומתקין בעל ניסיון שיטמיע את המסכים בהתאם לדגם הרכב שברשותכם. להזמנת מסכי רכב שישפרו באופן משמעותי את חווית הנסיעה של יושבי המושבים האחוריים ויעניקו שלווה לנהג, צרו עמנו קשר.

חשוב להדגיש כי קיימות תקנות ברורות לגבי התקנת מסכים ברכב, כאשר הם מקושרים למערכת מולטימדיה לרכב. התקנות מחייבות הדממה של מסכים המותקנים בחלקו הקדמי של הרכב בעת נסיעה, על מנת לאפשר לנהג לנהוג ללא הסחת דעת.
סוגים של מסכים:

מסכים לרכב אקטיביים ופסיביים

יש להבחין בין שני סוגים עיקריים של מסכים לרכב, מסכים אקטיביים ומסכי רכב פסיביים. המסכים האקטיבים הם מסכי מגע. או מסכים שלהם כפתורי הפעלה. מסכים אלה מיועדים הן לצפייה ושליטה בתוכן והן לשימוש באפליקציות משחקים למסכים אקטיביים יש אפשרות כניסה של תכנים ממקור חוץ. מסכים פסיבים נועדו לצפייה בתוכן אשר מועבר אליהם ממקור מדיה עצמאי או ממערכת המולטימדיה.
אופן החיבור לרכב וההטמעה של המסכים אינו בהכרח קשור להיותם מסכי צפיה בלבד או מסכי מגע למשחק.

מסכים לרכב משענת ראש

ברכבים חדשים מהשנתונים האחרונים, גם אם אינם רכבי יוקרה, מותקנת מערכת מולטימדיה וקיימת אפשרות לחיבור מסכים לרכב משענת ראש למערכת מולטימדיה קיימת. במידה וקיימת הכנה למסכי משענת הראש במושבי הרכב. ניתן להתקין ולחבר, את המסכים התואמים ישירות אל החיווט הקיים ולקשרם ישירות למערכת מולטימדיה אשר קיימת כבר ברכב. התקנה זאת מתבצעת, תוך שמירה על הצורך לא לפגוע בכרית האוויר כאשר קיימת כזאת. כמובן שניתן להזמין התקנה משולבת של מערכת מולטימדיה לרכב עם מסכים למשענת ראש.

מסכים לרכבמרבית יצרני הרכבים החדשים שעולים על הכביש, מתכננים ומיצרים את הרכב עם חיווט המאפשר הטמעה אינטגרלית של המערכות, גם כאשר רמת הגימור של הרכב אינה כוללת למשל, מרימי שמשות בחלונות האחוריים או מסכים למשענת ראש, המחוברים למערכת המולטימדיה הראשית של הרכב. כאמור מסך לרכב משענת ראש שיוצר על מנת להטמיעו במשענת הראש מאפשר חיבור וחיווט ישירות למערכות המצויות כבר ברכב. צרו עמנו קשר בטלפון 050-846-3001 או דרך צור קשר באתר, לבירור האם ברכבכם קיימת הכנה להטמעת מסכים וחיבורים ישירות למערכת מולטימדיה לרכב.

מתקיני אורן מערכות מתמחים במתן פתרונות, גם כאשר לא קיימת הכנה וחיווט ברכב. כאשר יש צורך לבצע התאמות המאפשרות את הטמעת מסך לרכב משענת ראש, וחיבורה באופן אינטגרלי למערכת קיימת ברכב במידה ומערכת המולטימדיה הקיימת מאפשרת הוספת מסכים.

מסכים נתלים לרכב

זוג מסכים נתלים אשר ניתן לחבר עם מערכת המולטימדיה לרכב אשר מותקנת כבר או להפעילם ללא חיבור. כאשר מתקינים זוג מסכים נתלים לרכב הפועלים באופן עצמאי, ללא חיבור למערכת המולטימדיה, אחד המסכים משמש גם כנגן DVD או כמקור למדיה דיגיטלית אחרת עם כניסת USB ואז המסך השני מתחבר אליו והשליטה מתבצעת ממסך האם.

גם במקרים אלה ניתן להתקין מסכים אקטיביים מסכי מגע הניתנים לחיבור ל-WiFi לשם הורדת משחקים או שימוש בתוכן Online.

מסך תקרה לרכב

מסך תקרה לרכב מתאים במיוחד לרכבים אשר בהם מותקנת כרית אוויר במשענת ראש, של המושב האחורי ואין בה הכנה למסכים נוספים. בעיקר אם מדובר ברכב גבוהה ניתן להתקין מסך תקרה לרכב שיאפשר צפייה נוחה ושיפור חווית הנסיעה ללא פגיעה בבטיחות הנוסעים.

באופן כללי, יש לזכור שחלק מהמסכים מיועדים לפעול עצמאית, מסכים אלה מצוידים באפשרות חיבור אלחוטית או בכניסות USB או AUX שניתן לחבר ולהצמיד למקורת אודיו או וידאו. חלק מהמסכים מיועד לחיבור למערכת המולטימדיה המתקדמת של הרכב.

מסך היושב על ריפוד הגג

מסך חצי ירח שיושב על המראה בתוך הרכב או על הדשבורד, מראה פנורמית באיכות גבוהה
חיישני רוורס מסך דש 5/7 אינץ', מסך מראה 7 אינץ', עם כניסת AV1 AV2

למה כדאי להימנע מלהתקין לבד מסכים למשענת ראש

יש לציין שעל אף שניתן לרכוש מסכים נתלים לרכב המאפשרים הרכבה עצמית, הרי שמתקין בעל ניסיון המוסמך לכך, ידאג כי ההטמעה והחיבור לרכב נעשית בצורה המבטיחה הן את השימוש הנכון במסכים לרכב והן בחיבורי החיווט באופן שלא יפגע במערכות הרכב. יש לזכור, גם המסך עצמו (במידה ואינו מחובר כהלכה) וגם חוטים גלויים המשתלשלים בין המסכים למשענת הראש או בין המסכים למערכת המולטימדיה של הרכב. עלולים להוות מטרד אך גם סיכון בעצירות פתאומיות של הרכב. בעיקר כאשר ברכב נוסעים ילדים קטנים.

לבירור פרטים נוספים, ייעוץ, התאמת מסכים לרכב לפי בחירתכם, הצעת מחיר וקביעת מועד ומקום נוח לכם לביצוע התקנת מסכים ברכבכם. צרו עמנו קשר בטלפון - 050-846-3001 או דרך צור קשר באתר. נשמח לעמוד לרשותכם.

Open chat
Powered by