חיישני רוורס

חיישני רוורס

אורן מערכות מתמחים בהתקנת כל סוגי חיישני הרוורס, לבירורים ותיאום מועדים להתקנת חיישני רוורס בביתכם או במקום העבודה, פנו אלינו בטלפון 050-846-3001 ונתאים לכם מועד מקום התקנה לפי בחירתכם.

חיישני רוורס

אביזרים לרכב וחיישני רוורס

מעוניינים להתקין חיישני רוורס – הגעתם למקום הנכון!!! ומומלץ בכל רכב!!!

למה לשרוט את הרכב בנסיעה לאחור אם אפשר למנוע זאת? או חס וחלילה לפגוע בהולך רגל שלא שמנו לב שהוא נמצא מאחורינו? או להיכנס באיזה חומה, החיישנים הקטנים האלה עושים את העבודה ומאפשרים לנו להיות יותר בטוחים בזמן הנסיעה ברוורס !!!

למה חיישני רוורס???

חיישני הרוורס הם חיישנים קטנים שממוקמים בחלקו האחורי של הרכב ומוטמעים על פי רוב בשטח הפנים של הטמבון האחורי. הם מתחברים בעזרת חיווט ייעודי, לצג דיגיטלי אשר נמצא בתא הנהג. הצג ממוקם באזור המראה האמצעית של הרכב במרבית המקרים (ברכב עבודה לעתים מצמידים את הצג בהתאם למבנה תא הנהג.

בזכות חיישני רוורס אפשר למנוע הרבה מפגשים עם עצמים אשר לעתים נמצאים ב"שטח-מת" ואינם ניתנים לזיהוי במראות הרכב או במבט לאחור דרך השמשה האחורית. החיישנים עוזרים לנו בעיקר בנסיעה לאחור או בחניה, הם מתריעים ומודיעים לנו על ידי שינוי תצוגה ולרוב גם על ידי שינוי בתדר הקול שהם מפיקים, האם יש עצמים שלא זיהינו לפני שפגענו בהם,  או האם אנחנו מתקרבים למכשול כלשהו מאחורי הרכב.
ניתן גם להתקין חיישנים לקדמת הרכב ולמנוע התנגשויות שלא רצויות כמו מדרכה או אבנים או עמודים למיניהם. 

אורן מערכות מציע את כל סוגי חיישני הרוורס המובילים בתחום:

חיישני רוורס עם התראה קולית

חיישני רוורס אלה נכנסים לפעולה כמו כל חיישני הרוורס, באופן אוטומטי, עם שילוב המהלכים לנסיעה אחורה. החיישנים מזהים את קיומו של מכשול או עצם אשר אליו אנו מתקרבים בנסיעה לאחור. הם מייצרים צליל שתדירותו ועצמתו משתנים בהתאם לטווח ההולך ומתקצר בין הרכב למכשול. במרבית החיישנים כאשר מגיעים לטווח המחייב עצירה לפני פגיעה ישמע צליל צורם וברור במיוחד. 

חיישני רוורס עם מראה

החיישנים רוורס עם מראה היא מערכת משוכללת אשר מחברת בין החיישנים המותקנים בטמבון האחורי לבין המראה האמצעית של תא הנהג. בנסיעה רגילה קדימה המראה משמשת את הנהג ככל מראה רגילה. ברגע שמשולב הילוך אחורי המראה משמשת גם כמראה אך מופיע על חלק ממנה צג דיגיטלי. צג שמציין את המרחק שבו נמצא הרכב מהמכשול או העצם הממוקמים מאחוריו. בנוסף לצליל, על המסך יופיע סימון גרפי דיגיטלי ברור לרוב בצבעי אדום צהוב ירוק. כאשר הירוק משמש לטווח בטוח לנסיעה אחורה והאדום מחייב עצירה על מנת למנוע מגע עם מה שמצוי מאחורי הרכב.

חיישני רוורס מולטימדיה

חיישני רוורס מולטימדיה מיועדים לשילוב במערכת המולטימדיה של הרכב. החיישנים מוטמעים כמו מרבית החיישנים בטמבון האחורי ובעזרת חיווט ייעודי מתחברים למערכת  התצוגה של המולטימדיה אשר משולבת עם מצלמת הרוורס.
ברגע שמשלבים להילוך אחורי ומופיעה התמונה של מצלמת הרוורס, מתקבלים ייצוגים גרפיים בצבעים ירוק עד אדום המיצגים את המרחק מהעצם הנמצא מאחורי הרכב. בנוסף מושמע צליל בתדר עולה עד לצפצוף רצוף, אשר מלווה את הנסיעה לאחור ומבטיח עצירה בזמן. זהו מנגנון דומה לזה של חיישני רוורס עם מראה אך התצוגה היא על צג המולטימדיה המותקן ברכב.

נציין כי במקרים רבים כאשר רוכשים מערכת מולטימדיה לרכב כולל התקנה. בוחרים לקוחותינו להזמין גם חיישני רוורס שישתלבו במערכת.

מצלמת רוורס למשאית/אוטובוס רכב מעל 4 טון

מצלמת רוורס ייעודית לרכבים גדולים מעל 4 טון. כגון משאית אוטובוס וכלי עבודה גדולים. מצלמת הרוורס מגיעה עם מסך תצוגה 7 אינץ' אשר מותקן בתא הנהג בהתאם לנוחות הנהג ומבנה תא הנהג.
מצלמת רוורס לראיית לילה - למצלמת רוורס זו יכולת צילום גם ביום וגם בלילה. המצלמה מצוידת במערכת נורות לד שהנן חלק אינטגרלי ממצלמה. המצלמה מספקת תמונה איכותית על גבי הצג הדיגיטלי, ברזולוציה של 420 קו, ויכולת צפייה של 170 מעלות.

חשוב!!! המצלמה ממוגנת מים ומחזיקה מעמד גם בתנאי עבודה קשים וגם בקור וחום של האקלים הישראלי

המצלמה מגיעה עם כבל ארוך במיוחד עד 25 מטר אשר מאפשר למקם את המצלמה במקום שבו תספק את הכיסוי המיטבי בצילום ה"שטחים המתים" שלנהג אין אפשרות לראות אותם. מצלמת רוורס היא פתרון כמעט הכרחי לרכבים גדולים על מנת להתגבר על חוסר היכולת לראות מה מתרחש בשטחים שמאחורי הרכב. היא משמשת כלי עזר משמעותי ביותר לנהג ומאפשרת לו לתמרן בבטחה גם בנסיעה לאחור.

חיישני רוורס לרכב לקסוס

תיקון חיישני רוורס

בנוסף להתקנת חיישני רוורס אורן מערכות מציעה גם תיקון חיישני רוורס, החיישנים כבר לא עובדים בכלל או לא עובדים כמו שצריך? אנחנו נגיע עד אליך נבדוק אותם ונתקן על פי הצורך, שימו לב שלעתים בגלל מחירם הנמוך של חלק מחיישני הרוורס אין טעם לתקן ולעתים ישר מחליפים.

לבירורים ותיאום מועדים להתקנת חיישני רוורס בביתכם או במקום העבודה.

פנו אלינו בטלפון 050-846-3001 ונתאים לכם מועד מקום התקנה לפי בחירתכם.

אין תגובות.

תגובה חדשה

Open chat
Powered by