חיישני רוורס

חיישני רוורס

אורן מערכות מתמחים בהתקנת כל סוגי חיישני הרוורס, לבירורים ותיאום מועדים להתקנת חיישני רוורס בביתכם או במקום העבודה, פנו אלינו בטלפון 050-846-3001 ונתאים לכם מועד מקום התקנה לפי בחירתכם.

חיישני רוורס

אביזרים לרכב וחיישני רוורס

מעוניינים להתקין חיישני רוורס – הגעתם למקום הנכון!!! ומומלץ בכל רכב!!!

למה לשרוט את הרכב אם אפשר למנוע זאת או חס וחלילה לפגוע בהולך רגל שלא שמנו לב שהוא נמצא או להיכנס באיזה חומה החיישנים הקטנים האלה עושים את העבודה ומאפשרים לנו להיות יותר בטוחים בזמן הנסיעה !!!

למה חיישני רוורס???

חיישני הרוורס הם חיישנים קטנים שממוקמים בחלקו האחורי של הרכב הם מתחברים למחשב הרכב אשר נמצא בתא המטען בזכותם אפשר למנוע הרבה מפגשים עם עצמים. החיישנים עוזרים לנו בעיקר בנסיעה לאחור או בחניה הם מתריעים לנו אם יש עצמים שלא זיהינו לפני. ניתן גם להתקין חיישנים לקדמת הרכב ולמנוע התנגשויות שלא רצויות כמו מדרכה או אבנים או עמודים למיניהם.

אורן מערכות מציע את כל סוגי חיישני הרוורס המובילים בתחום:

חיישני רוורס עם התראה קולית

החיישנים מתריעים על עצמים וחפצים עם צליל שהולך ומתגבר עם קרבתנו בעת נסיעה לאחור אל עצמים.

חיישני רוורס עם מראה

החיישנים עם המסך מציגים לנו את מה שלא ניתן לראות הם מציגים לנו על מסך התראה גרפית בהתקרבות אל עצמים בזמן נסיעתנו לאחור.

חיישני רוורס מולטימדיה עם מצלמה

חיישני רוורס מולטימדיה הם חיישנים שמוצגים לנו במסך המולטימדיה בעת נסיעתנו לאחור המסך מאפשר לנו לראות כל דבר שנמצא מאחור.

מצלמת רוורס למשאית/אוטובוס רכב מעל 4 טון

מצלמת רוורס כולל מסך 7 אינץ' לרכב מעל 4 טון אשר יכולת המצלמה לראות בלילה וביום באמצעות נורות לד המותקנות במצלמה. עובדת ברזולוציה של 420 קו, ויכולת צפייה של 170 מעלות.

חשוב!!! המצלמה ממוגנת מים ומחזיקה מעמד בקור וחום של האקלים בארץ.

המצלמה מגיעה עם כבל ארוך במיוחד עד 25 מטר שבאפשרותנו למקם בכל מקום הרצוי מאחור מצלמה זו היא הפתרון לחוסר היכולת לראות מה מתרחש בשטח ועוזרת לנהג להיות יותר בטוח.

חיישני רוורס לרכב לקסוס

תיקון חיישני רוורס

בנוסף להתקנת חיישני רוורס אורן מערכות מציעה גם תיקון חיישני רוורס, החיישנים כבר לא עובדים בכלל או לא עובדים כמו שצריך? אנחנו נגיע עד אליך נבדוק אותם ונתקן על פי הצורך, שימו לב שלעתים בגלל מחירם הנמוך של חלק מחיישני הרוורס אין טעם לתקן ולעתים ישר מחליפים.

לבירורים ותיאום מועדים להתקנת חיישני רוורס בביתכם או במקום העבודה.

פנו אלינו בטלפון 050-846-3001 ונתאים לכם מועד מקום התקנה לפי בחירתכם.

אין תגובות.

תגובה חדשה

Open chat
Powered by