התקנת מסך אנדרואיד לפאביה 2013

מסך אנדרואיד 9 אינץ תואם מקור עם מצלמת רוורס לסקודה פאביה 2013

התקנת מסך אנדרואיד 9 אינץ לסקודה פאביה 2013. אורן מערכות שירות התקנות אביזרי רכב , מסכי אנדרואיד ומערכות מנולטימדיה לרכב כולל התקנה , בבית הלקוח. שירות בפריסה ארצית

מסך אנדרואיד לרכב גדול עם תצוגה ברזולוציה גבוהה כולל התצוגה האינטגרלית של מצלמות רוורס. מסך 9 אינץ של חברת ניפון תואם מקור כולל בלוטוס (Bluetooth) ו-Wifi מובנים אשר מאפשרים התחברות לטלפון הנייד והפעלתו מהמסך.

התקנת מסך אנדרואיד לפאביה 2013 בבית הלקוח

לבירורים הצעוות מחיר והזמנות התקשרו 050-846-3001 או השאירו הודעה בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם.
ניצן לצרף לקריאת התקנה של מסך אנדרואיד לרכב התקנה של חיישני רוורס ומצלמות רוורס.

מסך אנדרואיד לרכב 9 אינץ לסקודה פאביה 2013

התקנת מסך אנדרואיד לרכב סקודה פאביה 2013 עם Wifi מובנה

מסך אנדרואיד לרכב המאפשר הורדת והתקנה של אפליקציות לבחירת הלקוח כולל תוכנת ניווט Waze לרכב.

התקנת מסך אנדרואיד לפאביה 2013 מבוצעת במקצועיות ובזהירות תוך שמירה על העיצוב המקורי של הרכב. מסך אנדרואיד 9 אינץ לרכב מתחבר למערכות החיווט המקוריות של הרכב ומאפשר שליטה והפעלת המסך מגלגל ההגה ללא צורך בהורדת ידיים מההגה. מתאים במיוחד על מנת להימנע מהורדת הידיים מההגה בהתאם לדרישות המחמירות של תקנות התעבורה.

אורן מערכות מספקים לכם שירות מכירה והתקנה של אביזרי רכב בבית הלקוח. שירות התקנה של מערכות מולטימדיה לרכב, חיישני רוורס, מצלמות רוורס ועוד. שירות בפריסה ארצית. ההתקנות מתבצעות בבית הלקוח על ניידת שירות המופעלת על ידי מתקינים בעלי ניסיון רב והסמכה בהתקנת אביזרי רכב לכל סוגי הרכב.

כולל מכירה והתקנת אביזרי רכב למכוניות רגילות, התקנה במכוניות יוקרה והתקנות ברכבי חירום מיוחדים ורכבי ועבודה.

אורן מערכות מספק לכם שירות התקנת מסכי מולטימדיה לרכב בבית הלקוח. השירות בפריסה ארצית לבירורים והזמנות התקשרו 050-846-3001 או השאירו הודעה בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

התקנת מסך 9 אינץ לפאביה 2013

אין תגובות.

תגובה חדשה

Open chat