התקנת מולטימדיה אנדרואיד ליונדאי טוסון 2009

החלפה ושדרוג מערכת מולטימדיה אנדרואיד 7 אינץ' 2GB ראם זיכרון 8 ליבות

החלפת מערכת קיימת - התקנת מולטימדיה אנדרואיד ליונדאי טוסון 2009

התקנת מולטימדיה אנדרואיד ליונדאי לטוסון 2009 במקום המערכת הקיימת. אורן מערכות מספק לכם שירות מכירה והתקנה של מערכת מולטימדיה לרכב אנדרואיד חדשנית. מערכת מולטימדיה לרכב אנדרואיד 7 אינץ' דאבל דין, פתוחה ועוצמתית, עם 2GB RAM זיכרון שאותו משרתת מערכת הפעלה T3 עוצמתית בעלת 8 ליבות. אנו מספקים לכם שירות התקנה בבית הלקוח בפריסה ארצית. לבירורים, הצעות מחיר והזמנת מערכת מולטימדיה אנדרואיד לרכב שלכם התקשרו: 050-846-300 או השאירו הודעה בטופס צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

מערכת מולטימדיה אנדרואיד 7 אינץ' ליונדאי לטוסון 2009

התקנת מערכת מולטימדיה אנדרואיד 7 אינץ' דאבל דין, 2GB RAM זיכרון עם מערכת הפעלה T3 בעלת 8 ליבות. פותחת בפניכם פתח לעולם אין סופי של יישומונים, אפליקציות, וחוויות גלישה באינטרנט. מערכת מולטימדיה אנדרואיד פתוחה שמספקת לכם חווית נהיגה מושלמת.
מתקין מקצועי בעל ניסיון, יבצע הטמעה מקצועית של מערכת המולטימדיה החדשה בדשבורד הרכב באופן מושלם כך שעיצוב הפנים של הרכב לא יפגע. מערכת מולטימדיה אנדרואיד חדשה תשתלב עם החיווט הקיים ברכב וכן תחובר למערכות נוספות באם אלה קיימות ברכב (מצלמת רוורס אם קיימות וכו').

התקנת מולטימדיה אנדרואיד ליונדאי טוסון 2009 בבית הלקוח בפריסה ארצית

אם ברכב שלכם, לא קיימת אפשרות שליטה מההגה במערכת המולטימדיה. אנו ממליצים לכם לשלב עם הזמת ההתקנה של מערכת המולטימדיה, גם התקנה של שלט הגה אוניברסלי לרכב. שלט שיאפשר לכם שליטה מלאה במערכת המולטימדיה, ללא צורך בהורדת ידיים מההגה, ונהיגה לפי החוק.

אורן מערכות, מתמחה בביצוע התקנות, למערכת מולטימדיה לרכב אנדרואיד חלופית, במקום המערכת הקיימת ברכב. שירות ההתקנות מתבצע על ידי ניידת שירות המופעלת על ידי מתקינים בעלי ניסיון והסמכה. אנו מספקים לכם שירות התקנות באתר הלקוח בפריסה ארצית. ניתן לצרף התקנת אביזרי רכב נוספים.

לבירורים, הצעות מחיר והזמנת מערכת מולטימדיה אנדרואיד לרכב שלכם התקשרו: 050-846-300 או השאירו הודעה בטופס צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם .

אין תגובות.

תגובה חדשה

Open chat
Powered by