התקנת קודנית לרכב

התקנת קודנית לרכב

אורן מערכות מכירה והתקנהת קודנית ברכב - כולל שירות ותיקונים

התקנת קודנית לרכב כל שירותי הקודנית לרכב התקנה או תיקון, איפוס או ביטול התקשרו אלינו 050-8463001 אורן מערכות

התקנה קודנית לרכב, אורן מערכות מתמחה בהתקנה ותיקון של קודניות ואימובילייזר לרכבים בבית הלקוח, אנו מתחייבים לשירות אדיב, עבודה מקצועית ומחיר הוגן - לפרטים נוספים או לייעוץ צרו איתנו קשר בטלפון 050-846-3001 ונשמח לעזור.

לאחר התקנת קודנית לרכב לא ניתן להניע את הרכב אלא לאחר הקשת הקוד במכשיר הקודנית, על כן, קודנית לרכב מקשיחה את ההגנה לרכב מפני גניבה (אם לא מונעת לגמרי לפחות מקשה ומעכבת את הגנבים).

התקנת קודנית לרכב לצורכי ביטוח

חברות ביטוח רבות דורשות התקנת קודנית, ישנן חברות ביטוח שלא מחייבות, אך שימו לב במקרה ותתקינו קודנית יתכן ותוכלו לחסוך בביטוח המקיף (יש לבדוק בחברות הביטוח) נוכל להציע לכם מבחר קודניות להתקנה אצלכם בבית במקום ובזמן שנוח לכם.

למה לבזבז זמן במוסך? התקשרו אלינו ואנחנו נגיע אליכם, נוכל להציע לכם קודנית עם עלוקה קווית או אלחוטית, החלפת פלסטיק וגומייה לקודנית, ועוד.

יש לכם קודנית ונתקלתם בבעיה, אנו גם מציעים תיקון קודניות וחילוץ במקרה של קודנית לא תקינה או פגומה, ובמכל מקרה אנחנו ממליצים – הכפתורים עובדים בקושי? הקודנית עובדת פעם כן פעם לא? אל תחכו שתתקעו, התקשרו אלינו ונגיע אליכם לצורך תיקון או החלפת הקודנית.

ניתוק אימובילייזר

האימובילייזר לא עובד? בין אם מעוניינים לנתק את האימובילייזר לגמרי או לתקן אותו אנחנו הכתובת שלכם, לניתוק או תיקון אימובילייזר צרו אתנו קשר ונשמח לעזור.

אורן מערכות מתחה בהתקנת אביזרי רכב באתר הלקוח לפרטים נוספים או לייעוץ על התקנת קודנית לרכב או התקנת אביזרי רכב אחרים, צרו איתנו קשר בטלפון 050-846-3001 ונשמח לעזור.

אין תגובות.

תגובה חדשה

Open chat
Powered by