התקנה ותיקון מרימי שמשות לכל סוגי הרכבים

מרימי שמשות

מרימי שמשותאורן מערכות מתמחה בהתקנת מרימי שמשות מקוריים ותואמי מקור לכל סוגי הרכבים הנעים על כבישי הארץ. אנו נגיע אליכם לכל מקום בו יתאים לכם (בית, עבודה, חנייה) ונבצע את התקנת מרימי השמשות במהירות ובמקצועיות ללא הפרעה לשגרת יומכם. לקבלת ייעוץ לגבי מרימי שמשות המתאימים לרכבכם וקביעת מועד התקנה נוח לכם צרו עמנו קשר בטלפון - 050-8463001 או דרך צור קשר באתר נשמח לעמוד לרשותכם.

טכנאי ההתקנות של אורן מערכות מבצעים את ההתקנה בצורה מקצועית ומשלבים את מרימי השמשות (בין אם מקוריים ובין אם תואמים) בצורה מושלמת במיקום שהוכן להם על ידי ייצרן הרכב ובכך מאפשרים להימנע מכל שינוי חיצוני בגימור הפנימי של הרכב.

שירות תיקון והחלפה של מרימי שמשות חשמליים

מרימי השמשות אינם פועלים כהלכה? החלונות משמיעים חריקות או קולות מוזרים בעת פתיחה או סגירה שלהם? אתם לא מצליחים לפתוח או לסגור את חלונות הרכב וחוששים להיתקע עם חלונות פתוחים?

אל תהססו. פנו אלינו מידית לתיאום שירות תיקון והחלפה של מרימי שמשות מקוריים בכל סוגי כלי הרכב. אנו נגיע אליכם ותוך זמן קצר נפתור את הבעיה ונאפשר לכם להמשיך בסדר יומכם הרגיל. להזמנת שירות תיקונים צרו עמנו קשר בטלפון - 050-8463001 או דרך צור קשר באתר נשמח לעמוד לרשותכם.

מרימי שמשות מהנעה ידנית לחשמליתמרימי שמשות

מרבית הרכבים החדשים השייכים לקטגוריות הגבוהות מיובאים לישראל, מאובזרים במרימי השמשות החשמליים המקוריים המותקנים ברכב בעת ייצורו. אולם במקרים רבים לא כל חלונות הרכב מצוידים במרימי השמשות החשמליים וניתן לראות רכבים רבים שחלונות הנוסעים מאחור ולעתים גם חלונות הנהג והנוסע לידי שעדיין מצוידים במרימי חלונות עם ידית הפעלה מסורתית.

בעבר מרימי שמשות חשמליים היו אביזר יוקרה שהייה מותק אך ורק במכוניות היוקרה אך בעשור האחרון מרבית כלי הרכב מיוצרים עם הכנה מובנית למרימי השמשות. התקנת מרימי השמשות החשמליים מתבצעת על פי קוד רמת הגימור בו הרכב אמור להימסר ללקוח היעד.

חברות הליסינג והשכרת הרכב חוסכות על מרימי שמשות

מרבית הרוכשים הפרטיים יעדיפו לרכוש את רכבם מצויד ברמת אבזור הכוללת מרימי שמשות אולם מאחר ובעשורים האחרונים אחוז גבוהה של כלי הרכב נרכש לחברות ליסינג והשכרה. חברות אלה אינן בהכרח מעוניינות ברמת הגימור הגבוהה ביותר ועל מנת לחסוך מוזמנות מרבית המכוניות בקטגוריות הנמוכות עם מרימי השמשות החשמליים רק למושבים הקדמיים.

לכאורה החיסכון וההבדל אינו רב אך כאשר מדובר בחברת ליסינג הרוכשת מאות ואלפי כלי רכב בקטגוריות הנמוכות החיסכון הנו משמעותי ועל פי רוב לשוכרים אין זה משנה שכלי רכב אלה אינם מאובזרים במרימי השמשות.

התקנת מרים שמשות חדש במכוניות יד שנייה

כאשר רכבים אלה נרכשים על ידי רוכשים פרטיים, מסתבר שחסרונם של מרימי השמשות מהווה אי נוחות שאין הכרח לחיות עמה. ניתן במהירות וללא עלות גבוהה במיוחד להתקין את מרימי השמשות בהתאם להכנה הקיימת כך שמתקינים מיומנים בעלי ניסיון יבצעו את ההתקנה כאילו בוצעה על ידי יצרן הרכב.

מרימי שמשותאנו באורן מערכות מתקינים מרימי שמשות ברכבים מסוגים שונים ולאור ניסיוננו רב השנים מאפשרים לכם ליהנות מהתקנה מושלמת שמשפרת את חוויית השימוש ברכב ללא כל שינוי חיצוני נראה לעיין.

אורן מערכות מפעילה מערך התקנת אביזרי רכב בפריסה ארצית. לקבלת ייעוץ טלפוני ושירות התקנות בבית הלקוח פנה אלינו בטלפון - 050-8463001 או דרך צור קשר באתר נשמח לעמוד לרשותכם.

אין תגובות.

תגובה חדשה

Open chat
Powered by