מתקין מובילאיי – התקנת מובילאיי

אורן מערכות - מתקין מובילאיי מורשה ומוסמך

אורן מערכות הינה חברה מובילה בתחום התקנת מערכות לרכב, ומתמחה בהתקנת מובילאיי עבור כל סוגי הרכבים. החברה מעניקה שירות התקנת מובילאיי לחברות ליסינג, ציי רכב מכל הסוגים וכן לבעלי רכבים פרטיים.

לפרטים נוספים, ו/או לתיאום מועד התקנה, אתר התקנה ועוד, צרו איתנו קשר בטלפון - 050-8463001 או דרך טופס צור קשר המובנה באתר.

חברת אורן מערכות לרכב הינה מתקין מובילאיי מורשה בעל ניסיון בהתקנת מובילאיי בכל סוגי הרכבים: רכבים פרטיים, רכבי עבודה (ליסינג), רכבים כבדים, רכבי הסעת נוסעים, ועוד.

אנו נשלח אליכם מתקין מובילאיי בעל הסמכה להתקנת מובילאיי על פי כל ההנחיות הרלוונטיות של תקנות התעבורה, ובהתאם לתיקון לתקנות התעבורה המעניק הנחה משמעותית בביטוח החובה, לבעלי רכבים פרטיים שיתקינו ברכבם מובילאיי.

מהי מערכת מובילאיי?

מערכת מובילאיי הינה מערכת לשיפור הבטיחות בנהיגה, שעברה בדיקות מחמירות, וקיבלה את האישורים הנדרשים על מנת שניתן יהיה לחייב בעלי רכבים כבדים להתקינה ברכביהם וכן לאפשר גם לבעלי רכבים פרטיים שאינם חדשים להתקין את המערכת ברכבם במימון חלקי של המדינה.

מערכת מובילאיי כוללת חיישנים משוכללים הסורקים את סביבתו של הרכב בעת התנועה, ואשר מעבירים את נתוני הדרך והגורמים בדרך ישירות אל יחידת הבקרה שממנה מועברות בהתאמה ההתראות לנהג בעזרת מערכת התצוגה וההתראות הרטט והשמע.

מתקין מובילאיי מורשה, ובעל ניסיון יסייע לכם להתאים את רמות הרגישות וסף ההתראה על פי אופי הנהיגה שלכם. יתר על כן, לאחר התקנת מובילאיי תינתן לכם הדרכה בסיסית בכוונון המערכת על מנת שתהווה שדרוג משמעותי ברמת הבטיחות בנסיעה שלכם. התראות הרטט ניתנות להתקנה או בכיסא הנהג או בגלגל ההגה וגם הן ניתנות לכוונון רגישות.

ראוי לציון שהמערכת מיועדת לתת מענה בטיחותי בכל מזג אוויר ובכל שעות היממה ולאחר התקנת מובילאיי תחושו מיד בנוכחותו של סייען בטיחות בנהיגה שישפר את תחושת הביטחון שלכם על הכביש.

תפקודי מערכת מובילאיי

מובילאיי - התראות לגבי נתיב הנסיעה

התראות קוליות ורטט לגבי סטייה מנתיב הנסיעה בדרכים בין עירוניות ועירוניות כאחת כאשר לא מופעל איתות תואם לגבי הסטייה.

התראות כאשר בנתיב הנסיעה קיימת סכנת פגיעה ברכב שמלפנים בשל אי שמירת מרחק בהתאם למהירות הנסיעה.

התראות על חריגה מהמהירות המותרת על פי תמרורי הדרך הניצבים במסלול הנסיעה.

מובילאיי - התראות מסכנת התנגשות

התראה מפני הולכי רגל המצויים במסלול הנסיעה בטווח המסכן את שלומם (ההתראה בפני הולכי רגל פעילה באור יום בלבד).

התראה כאשר רוכבי אופניים או אופנועים נמצאים בטווח שאינו בטיחותי וקיימת סכנת התנגשות.

מעוניינים בתקנת מערכת מובילאיי על ידי מתקין מוקשה ומוסמך, צרו איתנו קשר בטלפון 050-8463001 או כתבו השאירו פרטיכם בדף צור קשר המובנה באתר. נציג ישמח לחזור אליכם בהקדם לצורך תיאום מועד התקנה.

Comments are closed.

Open chat