מערכת מולטימדיה לרכב כולל התקנה

מערכות מולטימדיה לרכב כולל התקנה

מערכות מולטימדיה לכל סוגי הרכבים

מערכות מולטימדיה לרכב כיום הן מוצר בסיסי בכל רכב חדש שקונים. הרכב שלנו כבר הפך מזמן למעין הבית השני שלנו, רוב הישראלים שוהים בו בממוצע שעתיים ביום בעקבות נסיעות לעבודה בפקקים, נסיעות לחוגים, חברים וכד'.

אז למה שלא נהפוך את חווית הנהיגה להרבה יותר נעימה ומהנה? בעבר היינו יכולים לבחור רק בין מספר תחנות ברדיו, לעומת זאת היום אנחנו יכולים לשים מהפלאפון את השירים שאנחנו אוהבים.

לפרטים נוספים על מערכת מולטימדיה לרכב כולל התקנה פנו אלינו לטלפון: 050-8463001 או השאירו פרטים בצור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

מערכת דאבל דין אנדרואיד

מתאם מקורי או תואם?

כמו שכבר דיברנו בהתחלה - כיום ברוב הרכבים החדשים תמצאו מערכת מולטימדיה כחלק אינטגרלי מהיצרן. אבל גם אם הרכב שלכם חדש או ישן והוא ללא מערכת מולטימדיה אל תדאגו יש לזה פתרון.

אנו באורן מערכות מספקים לכם מערכת מולטימדיה לרכב כולל התקנה של החברות המובילות בתחום כמו קנווד, פיוניר וניפון. המערכות עצמן מגיעות בגדלים שונים של 7" – 8" ו10" עם שנה אחריות ובמחירים מיוחדים.

להטמעת המערכת בתוך הרכב עצמו זקוקים למתאם וכאן זה מתחלק לשניים:
מקורי - ניתן לקנות אצלנו מתאם מקורי לרכב שלכם לרוב זו האופציה היקרה ביותר מכיוון שהיא יוצרה על ידי יצרן הרכב.
תואם מקור - מתאם "תואם מקור" הינו מתאם לא מקורי מכיוון שהוא לא נוצר ע"י חברת היצרן, אבל הוא תואם בדיוק לרכב שלכם. כיום רוב האנשים קונים תואם מקור מכיוון שזה זהה בדיוק למקורי מבחינת מידות ואיכות המוצר ופשוט היא זולה יותר.

אצלנו באורן מערכות ניתן להשיג את כל סוגי המתאמים וכמובן את המערכת מולטימדיה לרכב כולל התקנה! לפרטים נוספים פנו אלינו לטלפון: 050-8463001 או השאירו פרטים בצור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

לסיכום כיום המערכות מולטימדיה כבר אינם לעשירים בלבד. אתם יכולים למצוא מערכות כמעט בכל רכב חדש ואם לא אז אתם יכולים להתקין בעזרת מתאמים לכל רכב שיש בבעלותכם. אנו באורן מערכות נספק לכם את מערכת מולטימדיה כולל התקנה וכולל המתאם לרכב שלכם במחירים הטובים ביותר! אנו מבצעים התקנות גם בעסק וגם בבית הלקוח ככה שאין צורך שתבואו עד אלינו.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר למערכת מולטימדיה כולל התקנה פנו אלינו לטלפון: 050-8463001 או השאירו פרטים בצור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

אין תגובות.

תגובה חדשה

Open chat
Powered by