חיישני רוורס כולל התקנה

חיישני רוורס לכל סוגי הרכבים

חיישני רוורס לרכב הינם מוצר בסיסי בכל רכב חדש בשנים האחרונות. חיישני הרוורס נכנסו לחיינו בשנים האחרונות כמוצר שעוזר לנו בעיקר בזמן חניה ומתריע לנו במידה ואנחנו מתקרבים יותר מדי לעצם כלשהו.
כיום ישנם גם חיישני רוורס שמותקנים בפגוש האחורי של הרכב וגם חיישנים שמותקנים בפגוש הקדמי של הרכב. שניהם עובדים באותה צורה שנסביר עליה בהמשך.

אנו באורן מערכות מספקים לכם חיישני רוורס כולל התקנה בבית הלקוח ולכל סוגי הרכבים! לפרטים נוספים פנו אלינו לטלפון: 050-8463001 או השאירו פרטים בצור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

מערכת דאבל דין אנדרואיד

איך זה עובד?

חיישני הרוורס עובדים ע"י גלי קול. החיישן בעצם מוציא גל קול שאנחנו בני האדם לא יכולים לשמוע אותו וברגע שהגל פוגע במשטח כלשהו כמו מדרכה, עמוד, בן אדם או כל עצם כזה או אחר הוא מחזיר הד וככה החיישנים יודעים מה המרחק שלנו מעצמים שסביבנו.

איך זה מצליח להתריע לנו כל כך מהר? גלי הקול עוברים 343.2 מטר לשניה.בחישוב פשוט גלי הקול עוברים מטר אחד ב - 2.914 אלפיות השניה. כלומר עד שהגל קול פוגע בעצם וחוזר אל החיישן בחזרה עוברות 5.828 אלפיות השניה.

אנו באורן מערכות מספקים לכם חיישני רוורס כולל התקנה מכל הסוגים ובבית הלקוח! לפרטים נוספים פנו אלינו לטלפון: 050-8463001 או השאירו פרטים בצור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

סוגי חיישני רוורס

אז כמו שכבר דיברנו מטרת החיישני רוורס הם להזהיר אותנו מפני עצמים שונים בזמן נהיגה או חניה שאנחנו לא יכולים לראות אותם כתוצאה משדה ראיה לקוי.
כיום נפוצים בעיקר שלושה סוגים של חיישני רוורס:

הסוג הראשון - הינו חיישני רוורס עם תצוגה של אורות ומספרים שמראים לנו את המרחק שלנו מהעצם עצמו וצפצוף שככל שהוא מתחזק והופך למהיר יותר אנחנו מבינים שאנחנו יותר ויותר קרובים לעצם.
הסוג השני - הינו חיישני רוורס שמתחברים למסך המולטימדיה ברכב. ברגע שאנחנו מעבירים למצב של רוורס הם מציגים לנו על מסך המולטימדיה את הרכב מכל צדדיו ומראים לנו מאיזה צד אנחנו קרובים מדי לעצם עצמו, כמובן שגם הם בתוספת צפצוף שמתריע לנו כמה אנחנו קרובים.
הסוג האחרון - הינו חיישני רוורס בתוספת מצלמה שמתחברת למסך המולטימדיה. כאן אנחנו מדברים על מצלמה שנדלקת ברגע שאנחנו מכניסים לרוורס ומציגה לנו את כל החלק האחורי (בחלק גם את הקדמי) של הרכב שאין לנו שדה ראיה עליו. בעזרת המצלמה אנחנו ממש יכולים לראות בצורה הטובה ביותר מה נמצא מאחורינו. גם כאן כמובן שישנו הצפצוף שמתחזק ככל שאנחנו מתקרבים לעצם.

לסיכום חיישני הרוורס נועדו לחשוף אותנו בפני עצמים שאיננו יכולים לראות כתוצאה משדה ראיה לקוי. הם "מצילים" אותנו מפני פגיעות ברכב שלנו, ברכבים אחרים, עמודים, בני אדם וכד'…
כמובן שלא משנה איזה סוג של חיישני רוורס תבחרו תמיד צריכים להיעזר גם במראות הרכב למען הבטיחות של כולנו.

אנו באורן מערכות מספקים לכם חיישני רוורס כולל התקנה מכל הסוגים ובבית הלקוח! לפרטים נוספים פנו אלינו לטלפון: 050-8463001 או השאירו פרטים בצור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

אין תגובות.

תגובה חדשה

Open chat
Powered by